fbpx

Co robimy?

OFERTA w PIGUŁCE

Działamy w szeroko pojętym zakresie wizerunku firm w sieci oraz poza nią. Tworzymy PROJEKTY GRAFICZNE, zarówno te “małe” jak wizytówki, ULOTKI czy etykiety, aż do projektów do wydruku wielkoformatowego, jak np. BILLBOARD’Y. Stawiamy STRONY I SKLEPY WWW wraz z pisaniem treści i aranżacją graficzną. Prowadzimy konta mediów społecznościowych.

Dbamy o wizerunek Twojej firmy w sieci i poza nią. Stworzymy wszystko co Ci niezbędne: od logotypu z księgą znaku, poprzez dokumenty firmowe czy wizytówki.

Tworzymy strony i sklepy www, dbamy też o ich aktualizację. Podejmujemy się też stałej opieki nad sklepem lub stroną.

Począwszy od grafik do social media, poprzez grafiki do różnych projektów, aż do całych layout’ów stron www.

Jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, który nie zanudzi odbiorcy, a wręcz go zaciekawi – to u zdecydowanie u nas.

CO JESZCZE?

Social media

Prowadzimy firmowe konta społecznościowe, projektując grafiki, treści i rolki.

W zakresie mediów społecznościowych współpracujemy dwutorowo: kompleksowo zajmujemy się prowadzeniem kont lub przygotowujemy pakiety bazowych grafik (stories, tła, bannery itp) i przekazujemy je do użytku.

Jak działamy?

MOCNE STRONY CREOMY

PASJA I DOŚWIADCZENIE

100% ZAANGAŻOWANIA

ZADOWOLENI KLIENCI

PARTNERSKA WSPÓŁPRACA

pytanie na które każdy chce znać odpowiedź

Ile to kosztuje?

Napisz do nas wiadomość jaki projekt Cię interesuje, a damy Ci znać jakie są dostępne terminy realizacji i jaki będzie ich koszt.

CO ROBIMY W PRAKTYCE

Oferta

Zakres działań mamy bardzo szeroki i możliwości jak wiemy jest wiele, dlatego poniżej przykładowo lista najpopularniejszych działań z naszej oferty.

Oczywiście jeśli czegoś nie ma na liście – nie znaczy, że nie ma w ofercie. Daj znam znać jaka grafika Cię interesuje, a na pewno znajdziemy rozwiązanie

GRAFIKIulotki, wizytówki, identyfikatory, katalogi, bannery, billboard’y, grafiki do social media

STRONY I SKLEPY WWW: kompletne i responsywne strony i sklepy www, landing page, wsparcie w bieżącej obsłudze stron internetowych

BRANDING: tworzenie nazw, logotypy, kreowanie spójnego wizerunku, tworzenie CI Book’ów, dobór kolorów, fontów

CONTENT: tworzymy ciekawe treści na strony www, treści do katalogów i ulotek, robimy również tłumaczenia techniczne (PL i ENG)